Urgo puistjes filmogel stylo 1x2ml

Apotheekprijs: € 14,90

-15% ?

€ 12,67

Uw voordeel: € 2,23

-
+

Voor 15u besteld, vandaag nog verzonden!

Omschrijving
Indicatie
Contra indicatie
Gebruik
Eigenschappen
Samenstelling

Filmogel® URGO Puistjes is verrijkt met salicylzuur en essentiële theeboomolie, en heeft een drievoudige werking: de huid reinigen, P. acnes* (bacterie die puistjes veroorzaakt) bestrijden en de eliminatie van puistjes versnellen**. Het product is totaal onzichtbaar en is ideaal om onder make-up aan te brengen.

Puistjes sneller laten verdwijnen.

  • Niet meer dan 6-maal per dag aanbrengen.
  • Gebruik de filmogel niet bij allergie voor salicylaten
  • Uitwending gebruik
  • Bij contact met de ogen onmiddellijk spoelen.
  • Niet aanbrengingen op slijmvliezen.
  • Buiten het bereik van kinderen houden.
  • Bewaren op een koele plaats.
  • Niet roken in de buurt van het product
  • Verwijder het uitende van de pen niet
  • Vanaf 3 jaar

Draai traag aan het roterende uiteinde van de pen om de filmogel uit te duwen en beng aan op het puistjes. Strijk de gel goed uit en laat hem enkele minuten drogen. Er kunnen wat tintelingen optreden, die toe te schrijven zijn aan de werkzaamheid van het product. Zo nodig, kan de filmogel worden verwijderd met water. De filmogel mag tot 14 dagen lang aangebracht worden op het puistjes.

  • Onzichtbare film
  • Zuivert
  • Kan worden gebruikt met make-up
  • Klinisch getest

Samenstelling: Alcohol denat, aqua, hydroxypropylcellulose, glycerin, salicylic acid, melaleuca alternifolia leaf oil, limonene.

Copyright © 2025 dewebapotheker.be - uw Belgische online apotheek