Gaviscon antizuur suspensie voor oraal gebruik 300 ml
Apotheekprijs: € 14,66
€ 12,46
Voor 15u besteld, vandaag nog verzonden!
Gaviscon antizuur suspensie voor oraal gebruik 300 ml is een geneesmiddel. Buiten bereik van kinderen bewaren.
Geen langdurig gebruik zonder medisch advies. Lees aandachtig de bijsluiter.
Raadpleeg bij bijwerkingen steeds uw behandelende arts.
Geneesmiddelen en medische hulpmiddelen kunnen niet worden teruggenomen behalve wanneer ze een gebrek vertonen.
Gastro-oesofageale reflux
Wanneer mag u Gaviscon niet gebruiken? U bent allergisch voor een van de stoffen die in dit geneesmiddel zitten. Deze stoffen kunt u vinden onder rubriek 6.
Wanneer moet u extra voorzichtig zijn met Gaviscon?
Neem contact op met uw arts of apotheker voordat u dit middel gebruikt - Als u een nier- of hartaandoening heeft of gehad heeft, bepaalde zouten kunnen deze aandoeningen beïnvloeden. - Als u ernstige nierproblemen heeft. - Als u elektrolytenstoornis heeft waardoor het fosfatengehalte in het bloed laag is (hypofosfatemie). - Als u een verminderde hoeveelheid maagzuur in de maag heeft, omdat dit product dan minder doeltreffend kan zijn. - Zoals bij het gebruik van andere middelen die het maagzuur neutraliseren, kan het gebruik van dit middel ervoor zorgen dat symptomen van andere, ernstigere, onderliggende medische aandoeningen niet worden opgemerkt.
Heeft u na 7 dagen nog steeds klachten? Neem dan contact op met uw arts.
Kinderen Geef dit geneesmiddel niet aan kinderen jonger dan 12 jaar tenzij op medisch advies. Bij kinderen met nierproblemen of met ontstoken maag of darmen (gastro-enteritis), is er een risico voor een verhoogd natriumgehalte in het bloed (hypernatremie).
Volwassenen en kinderen > 12 j
Kinderen < 12 j
Toedieningswijze
Welke stoffen zitten er in Gaviscon Antizuur - Antireflux? De werkzame stoffen in elke 10 ml zijn 500 mg natriumalginaat, 213 mg natriumbicarbonaat en 325 mg calciumcarbonaat. De andere stoffen in dit middel zijn carbomeer, methylparahydroxybenzoaat (E218), propylparahydroxybenzoaat (E216), natriumsacharine, pepermuntsmaakstof, natriumhydroxide en water. Dit middel bevat geen suiker en gluten.