GENEESMIDDEL

Nurofen kind sinaas siroop suikervrij 200 ml

Apotheekprijs: € 11,26

€ 9,01

-
+

Voor 15u besteld, vandaag nog verzonden!

Nurofen kind sinaas siroop suikervrij 200 ml is een geneesmiddel. Buiten bereik van kinderen bewaren.
Geen langdurig gebruik zonder medisch advies. Lees aandachtig de bijsluiter.
Raadpleeg bij bijwerkingen steeds uw behandelende arts.
Geneesmiddelen en medische hulpmiddelen kunnen niet worden teruggenomen behalve wanneer ze een gebrek vertonen.

Indicatie
Contra indicatie
Gebruik
Samenstelling

Symptomatische behandeling van pijn en koorts.

Wanneer mag u Nurofen voor Kinderen niet innemen:

 Uw kind is allergisch voor ibuprofen of voor andere soortgelijke pijnstillers (NSAID's) of voor een van de stoffen in dit geneesmiddel. Deze stoffen kunt u vinden in rubriek 6 van deze bijsluiter.

 Uw kind heeft ooit last gehad van kortademigheid, astma, een lopende neus, zwelling van het gezicht en/of handen of netelroos na gebruik van ibuprofen, acetylsalicylzuur of vergelijkbare pijnstillers (NSAID's).

 Uw kind heeft een voorgeschiedenis van maag- of darmbloeding of perforatie bij vroegere behandeling met NSAID's.

 Uw kind een terugkerende maag- of duodenumzweer (peptisch ulcus) of bloeding heeft of dat gehad heeft (twee of meer episoden van bewezen zweer of bloeding).

 Uw kind heeft ernstige lever-, nier- of hartfalen.

 Bij erfelijke problemen met fructose/fruitsuiker (zie "Nurofen voor Kinderen bevat").

 Uw kind heeft een cerebrovasculaire of andere actieve bloeding.

 Uw kind heeft bloedstollingsstoornissen. Ibuprofen kan de bloedingstijd verlengen.

 Uw kind heeft onopgehelderde stoornissen van de bloedvorming.

 Uw kind heeft een ernstige uitdroging (veroorzaakt door braken, diarree of onvoldoende vochtinname).

 Uw kind is jonger dan 3 maanden of weegt minder dan 6 kg.

Niet innemen tijdens de laatste drie maanden van de zwangerschap.

Kinderen

  • 2 - 3 jaar: 15 5 ml, 4 maal per dag
  • 4 - 6 jaar: 7, 5 ml, 3 maal per dag
  • 7 - 9 jaar: 10 ml, 3 maal per dag
  • 10-12 jaar: 15 ml, 3 maal per dag
  • Max. dagdosis: 30 mg/kg/dag

Toedieningswijze

  • De optimale doeltreffendheid wordt bekomen wanneer het product hetzij nuchter, hetzij vóór de maaltijd wordt ingenomen
  • Aan patiënten met een gevoelige maag wordt niettemin aangeraden Nurofen voor Kinderen in te nemen tijdens een maaltijd
  • De fles schudden vóór gebruik.

Nurofen voor Kinderen bevat:

 De werkzame stof in dit middel is 100 mg ibuprofen per 5 ml.

 De andere stoffen van Nurofen voor Kinderen suikervrij 2% suspensie voor oraal gebruik zijn: polysorbaat 80, glycerol, vloeibare maltitol, natriumsaccharine, citroenzuurmonohydraat, natriumcitraat, xanthaangom, natriumchloride, sinaasappelaroma(bevat tarwezetmeel), domifenbromide, gezuiverd water.

 De andere stoffen van Nurofen voor Kinderen suikervrij rood 2% suspensie voor oraal gebruik zijn: polysorbaat 80, glycerol, vloeibare maltitol, natriumsaccharine, citroenzuurmonohydraat, natriumcitraat, xanthaangom, natriumchloride, aardbeienaroma(bevat propyleenglycol), domifenbromide, gezuiverd water.

Copyright © 2025 dewebapotheker.be - uw Belgische online apotheek