GENEESMIDDEL

Aspirine fasttabs 500mg filmomh tabl 40

Apotheekprijs: € 11,95

€ 10,16

-
+

Voor 15u besteld, vandaag nog verzonden!

Aspirine fasttabs 500mg filmomh tabl 40 is een geneesmiddel. Buiten bereik van kinderen bewaren.
Geen langdurig gebruik zonder medisch advies. Lees aandachtig de bijsluiter.
Raadpleeg bij bijwerkingen steeds uw behandelende arts.
Geneesmiddelen en medische hulpmiddelen kunnen niet worden teruggenomen behalve wanneer ze een gebrek vertonen.

Indicatie
Contra indicatie
Gebruik
Samenstelling

Symptomatische behandeling van koorts en/of lichte tot matige pijn.

Wanneer mag u ASPIRINE FASTTABS niet innemen?

 U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel of voor andere salicylaten. Deze stoffen kunt u vinden in rubriek 6.

 U hebt een voorgeschiedenis van astma of allergische reactie (bijv. netelroos, angio-oedeem, ernstige rinitis, shock) veroorzaakt door toediening van acetylsalicylzuur of een verwant geneesmiddel (meer bepaald niet-steroïdale ontstekingsremmende middelen).

 U hebt een maag- of darmzweer (met inbegrip van een zweer van de twaalfvingerige darm).

 U vertoont een bloeding of loopt een bloedingsrisico.

 U hebt ernstig nier-, lever- of hartfalen.

 U wordt behandeld met methotrexaat in een dosering van meer dan 20 mg/week.

 U wordt behandeld met orale anticoagulantia (geneesmiddelen om het bloed te verdunnen en om stolling van het bloed te voorkomen).

 U bent langer dan 5 maanden zwanger (langer dan 24 weken zonder menstruatie).

BIJSLUITER

p.2/7

Twijfelt u of u dit geneesmiddel mag gebruiken, vraag dan advies aan uw arts of apotheker.

Volwassenen en adolescenten > 16 jaar

  • Dosis per inname: 1 tot 2 tabletten
  • Interval van min. 4 uur tussen twee opeenvolgende innames.
  • Maximale dosering per dag: 6 tabletten

Adolescenten van 12 tot 15 jaar (40-50 kg)

  • Dosis per inname: 1 tablet
  • Interval van min. 4 uur tussen twee opeenvolgende innames.
  • Maximale dosering per dag: 6 tabletten

Pediatrische patiënten

  • Acetylsalicylzuur mag niet worden gebruikt bij kinderen jonger dan 12 jaar (minder dan 40 kg) zonder voorschrift
  • De aanbevolen dagdosering is 60 mg/kg/dag, te verdelen over 4 tot 6 doses, gelijk aan 15 mg/kg om de 6 uur of 10 mg/kg om de 4 uur

Toedieningswijze

  • De tabletten moeten met veel vloeistof worden ingenomen

Welke stoffen zitten er in ASPIRINE FASTTABS?

De werkzame stof in dit middel is acetylsalicylzuur.

Elke omhulde tablet bevat 500 mg acetylsalicylzuur.

De andere stoffen in dit middel zijn:

colloïdaal siliciumdioxide, natriumcarbonaat

Filmomhulling: carnaubawas, hypromellose, zinkstearaat

Copyright © 2025 dewebapotheker.be - uw Belgische online apotheek