Ibuprofen ab 200mg filmomh tabl 56
Apotheekprijs: € 7,30
€ 6,57
Voor 15u besteld, vandaag nog verzonden!
Ibuprofen ab 200mg filmomh tabl 56 is een geneesmiddel. Buiten bereik van kinderen bewaren.
Geen langdurig gebruik zonder medisch advies. Lees aandachtig de bijsluiter.
Raadpleeg bij bijwerkingen steeds uw behandelende arts.
Geneesmiddelen en medische hulpmiddelen kunnen niet worden teruggenomen behalve wanneer ze een gebrek vertonen.
Ibuprofen AB 200 mg/400 mg wordt gebruikt voor de kortdurende symptomatische behandeling van milde tot matige pijn zoals hoofdpijn, waaronder migraine, tandpijn, menstruatiepijn en/of koorts.
Wanneer mag u dit middel niet innemen ?
Als u allergisch bent voor ibuprofen of voor een van de andere stoffen in dit geneesmiddel.
Deze stoffen kunt u vinden in rubriek 6.
Als u vroeger reeds een allergisch reactie zoals astma, loopneus, jeukende huid of zwelling van de lippen, gezicht, tong of keel heeft gekregen na gebruik van andere geneesmiddelen die acetylsalicylzuur bevatten (zoals aspirine) of na gebruik van andere pijn- of ontstekingsmedicatie (NSAID's).
Als u last heeft gehad van gastro-intestinale bloedingen of perforatie die verband houdt met eerder gebruik van geneesmiddelen voor pijn en ontsteking (NSAID's)
Als u lijdt aan een maagzweer of bloeding in de maag of dunne darm (twaalfvingerige darm) of als u in het verleden twee of meer van deze episodes heeft gehad
Als u ernstige lever-, nier- of hartproblemen heeft
Als u in de laatste 3 maanden van de zwangerschap bent
Als u ernstig uitgedroogd bent (veroorzaakt door braken, diarree of onvoldoende vochtinname)
Als u nu een bloeding heeft (actieve bloeding, inclusief in de hersenen)
Als u lijdt aan een aandoening van onbekende oorsprong die resulteert in abnormale vorming van bloedcellen
Ibuprofen AB 200 mg/400 mg filmomhulde tabletten is niet aangewezen voor gebruik bij kinderen en jongeren jonger dan 12 jaar.
Welke stoffen zitten er in dit middel?
De werkzame stof in dit middel is ibuprofen.
Elke filmomhulde tablet Ibuprofen AB 200 mg bevat 200 mg ibuprofen.
Elke filmomhulde tablet Ibuprofen AB 400 mg bevat 400 mg ibuprofen.
De andere stoffen in dit middel zijn:
Tabletkern: maïszetmeel, zetmeel, gepregelatineerd (maïszetmeel), watervrij colloïdaal siliciumdioxide, natriumcroscarmellose, talk, stearinezuur.
Filmomhulling: talk (E553b), polyvinylalcohol, macrogol 3350 (E1521), titaandioxide (E171).