Extrapan ibuprofenum gel 50g
Apotheekprijs: € 10,35
€ 8,80
Voor 15u besteld, vandaag nog verzonden!
Extrapan ibuprofenum gel 50g is een geneesmiddel. Buiten bereik van kinderen bewaren.
Geen langdurig gebruik zonder medisch advies. Lees aandachtig de bijsluiter.
Raadpleeg bij bijwerkingen steeds uw behandelende arts.
Geneesmiddelen en medische hulpmiddelen kunnen niet worden teruggenomen behalve wanneer ze een gebrek vertonen.
- Tendinitis van de onderste en bovenste ledematen.
- Goedaardige traumatologie, in het bijzonder sportletsels: verstuikingen, musculotendineuze kneuzingen, oedemen en posttraumatische pijnen
Wanneer mag u dit geneesmiddel niet gebruiken?
-
U bent allergisch voor ibuprofen of een van de andere stoffen in dit geneesmiddel. Deze stoffen kunt u vinden in rubriek 6 van deze bijsluiter.
-
Als u allergisch bent voor andere geneesmiddelen van dezelfde groep of tegen aspirine.
-
Op slijmvliezen of in de ogen.
-
Bij zuigelingen en kleine kinderen.
-
Op huidletsels waaruit vocht vrijkomt, op eczeem of op wonden.
-
Tijdens de laatste 3 maanden van uw zwangerschap.
- Drie maal per dag 4 tot 10 cm gel (afhankelijk van de grootte van het gewricht) aanbrengen op de huid en lichtjes masseren.
- De gel mag onder een occlusief verband aangebracht worden
-
De werkzame stof in dit geneesmiddel is ibuprofen 5 g/100g.
-
De andere stoffen in dit geneesmiddel zijn: isopropylalcohol – hydroxyethylcellulose – natriumhydroxide – benzylalcohol (E1519) – gezuiverd water q.s. ad 100 g.